ÖZ-KA GSM ELEKTRONİK & BİLGİSAYAR

Biz Kimiz?

Amacımız

Amacımız konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun hizmetler sunmak ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyelerde tutmaktır.

Sosyal Sorumluluk

Dürüst hizmet, kaliteli ürün ve teknolojiyi yakından takip etme yaklaşımı ile her zaman AR-GE çalışmalarını destekleyerek sosyal sorumluluğumuzu da yerine getirmekteyiz.

Kalite ve Fonksiyonellik

Yenilikçi Ürün Yelpazesi

2000 yılından bu yana teknoloji alanında kalitesini kanıtlamış ÖZ-KA GSM markası ile Cep Telefonu, Tablet, Cep Telefonu Aksesuarları, Bilgisayar Bileşen ve Aksesuarları, USB Flash Bellek, Hafıza Kartı, Ses Ürünleri ve bir çok yeni teknoloji ürünlerini en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Sürekli değişen teknolojiye ayak uydurarak güncel özelliklerdeki ürünleri satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyeti odağında, yılların deneyimi ile kazanılmış olan profesyonel servis imkanı ile yurtiçi piyasasına sunuyoruz.

Bizi Takip Edin

Markalarımız

Öz-Ka GSM Ltd. Şti. olarak yurt genelindeki bayi ve satış temsilciliklerimizi her geçen gün genişleterek, çalışma ve kalite prensiplerinden asla taviz vermeyen kurumsal bir yapıda son teknoloji ile üretilen bir çok markaya sahibiz.

Bayiliğini yapmakta olduğumuz markalar; Ttec, Snopy, Mikado, Rampage, Everest, Harward, Joyroom, Sparange, Newface, Concord, Newfron, Divex, Hytech, Taks, Mi, Philips, Panasonic, Addison, Siemens, Gigaset, Talisman, Konfulon, Kamasonic.